O nás - Pujcek.cz - srovnávač půjček online

Co zde najdete?

  • Nabídky půjček
  • Srovnání půjček
    • dle poskytovatelů, zadaných parametrů, výhodnosti, kategorií, ...
  • Informacečlánky a kontakty

 

Co nabízíme:

Přehled půjček, které je možné si sjednat online. Výběr dle parametrů, recenzí či našeho hodnocení. Sjednání probíhá přímo přes stránky poskytovatele nebo formou kontaktního formuláře poskytovatele produktu/služby či zprostředkovatelské společnosti.

 

Kdo jsme:

Jsme srovnávač a sjednávač půjček. Na Pujcek.cz nás pracuje hned několik. Snažíme se co nejrychleji to jde aktualizovat informace a přidávat nové. Našim uživatelům přinášíme informace i rady z oblasti financí. Na pujcek.cz jsou dostupné i marketingové nabídky partnerů (tzv. třetí strany).

 

Kdo nejsme:

Nejsme poskytovatel žádného produktu či služby. Jako provozovatel, neposkytujeme ani nesjednáváme půjčky. Uživatelům nabízme obsah formou nezávazného a informačního charakteru. Na stránkách pujcek.cz se nachází mj. tématický inzertní prostor a reklamní plochy 3. stran.

 

Pomáháme s výběrem půjček...

Porovnáváme půjčkyPůjček.cz je skvělý web pro žadatele o půjčku. Pomůže porovnat si nabídky vybranných společností i s možností nezávazně zažádat o vybranou půjčku. Můžete se nechat kontaktovat s nabídkou jedné nebo i více společností. Pokud zvolí více společností (odesláním své poptáky o půjčku do více firem) získá tím větší přehled s konkrétními podmínkami na míru. 

Díky nabídkovému webu Půjček.cz již není nutné se ztrácet v nepřehlednostech společností, které posyktují půjčky. Využijte neotřelý způsob zadat si nezávazné  žádosti o půjčku a získejte konkrétní nabídky!

Půjček.cz = nabídky půjček na míru od České spořitelnyZaplo.czCreditOnHome Credit, a dalších.

Naši uživatelé

Naši uživatelé jsou osoby, které hledají výhodnou nabídku půjček, kdy jim společnosti nabídnou konkrétní nabídku na jejich odeslanou poptávku přes formuláře z webu.

Naši uživatelé jsou moderní a využívají poslední možnosti internetového prostředí z pohodlí domova či kanceláře. Nemusí nikam chodit, nic zjišťovat a oběhávat či obetelefonovávat jednotlivé společnosti s dotazy na jejich půjčku. Jednoduše odešlou formulář s jejich údaji a společnost jim připravý nabídku na míru. Operátor žadateli zavolá a provedeho celým procesem či zodpoví dotazy a vyřídí požadavky žadatele.

Podporujeme

Nadační fond proti korupci podporujeme Konto bariéry podporujeme Nadační fond IMPULS podporujeme

Kontakt

Meeting office 1. p.

Pujcek.cz - srovnání půjček online

Vodičkova 791/41

110 00  Praha 1

Telefon: 910 120 922

E-mail: info@pujcek.cz

 

Potřebujete-li nás kontaktovat, využijte chatovacího okna nebo kontaktního formuláře. Co nejrychleji Vám odpovíme.

 

Kontaktní formulář

Srovnání půjček online se sjednáním

Pujcek.cz | Srovnání půjček online

Články

Dodávání (zdroje) multimediálního obsahu:

 

Najdete nás na sítích...

 Pujcek.cz na YouTube.com  Pujcek.cz na Facebooku  Pujcek.cz na Twitter

QR kód Pujcek.cz - Porovnání půjček online

Anketa

Půjčíte si online?

Celkový počet hlasů: 133

Zabezpečení DNSSECZabezpečeno 

✅ DNSSEC

© 2012-2019 Všechna práva vyhrazena. Srovnání online půjček na Pujcek.cz. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost přímo u poskytovatelů. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode