Refinancování půjček

Nezávaznou online žádostí o refinancování, získáte nabídky na míru od společností, které si vyberete! Oslovit můžete neomezeně poskytovatelů konsolidací. Zvýšíte tak své šance, Začněte s výběrem...

 
Moneta konsolidace a refinancování půjček

Moneta refinancování

5.000 - 1.500.000

Poplatek

zdarma

Úrok od

6,3%

Splatnost

až 10 let

 Žádost - refinancování ČSOB 
Detail refinancování
Raiffeisenbank RePůjčka - konsolidace a refinancování půjček

RB RePůjčka

5.000 - 800.000

Poplatek

zdarma

Úrok od

6,7%

Splatnost

až 10 let

 Žádost - refinancování ČSOB 
Detail refinancování
Půjčka České spořitelny online žádost přes internetNejlepší hodnocení MONETA Money Bank půjčky online 

ČS refinancování

2.000 - 2.500.000

Poplatky 

zdarma

Úrok od

6,0%

Splatnost

až 10 let

 Refinancování půjčky Česká spořitelna 
Detail  refinancování
Zonky refinancování půjčkyNejlepší hodnocení MONETA Money Bank půjčky online 

Zonky refinancování

20.000 - 1.200.000

Poplatek 

2 %

Úrok od

3,99%

Splatnost

až 7 let

 Zonky - refinancování půjčky 
Detail refinancování

 

Rychlé vysvětlení: Refinancování půjček je proces, při kterém si člověk půjčuje novou půjčku, která je výhodnější než jeho stávající půjčka. Tato nová půjčka je použita na splacení stávající půjčky a člověk tak získá lepší podmínky, například nižší úrokovou sazbu nebo nižší měsíční splátku.

Co je refinancování půjčky a jak to využít?

Chcete si zlevnit stávající půjčku? Právě ke zlevnění současné půjčky, kterou máte, slouží refinancování půjčky

Refinancování půjček je proces, kdy si člověk vezme novou půjčku, která použije k splacení staré půjčky nebo více půjček. Tento proces může být výhodný z několika důvodů. Například může znamenat nižší úrokovou sazbu nebo delší dobu splácení, což může snížit měsíční splátku. Refinancování půjček může také zahrnovat konsolidaci více půjček do jedné, což může usnadnit jejich správu a sledování splátek.

Jak funguje refinancování půjčky - postup, schéma, ukázka, proces

 

Potřebuejte-li zlevnit více jak jednu půjčku, využijte tzv. konsolidace půjček (snížení splátky, snížení nákladů, vyplacení poskytovatelů a sloučení všech stávajících závazků do jedné půjčky).

Refinancování půjček může být výhodné v situacích, kdy se člověk dostane do finančních potíží nebo když se mu změní jeho finanční situace. 

Například pokud si člověk vzal půjčku s vysokou úrokovou sazbou a následně se mu podařilo zlepšit svou bonitu nebo se mu zvýšil příjem, může refinancováním půjčky získat nižší úrokovou sazbu a ušetřit tak na splátkách. Stejně tak může refinancováním konsolidovat více půjček do jedné a získat tak nižší měsíční splátku nebo delší dobu splácení. Důležité je ale vždy pečlivě zvážit všechny dostupné možnosti a porovnat je s cílem získat co nejvýhodnější půjčku.

 

Co se dá refinancovat?

Všechny půjčky a úvěry (spotřebitelské, splátkové, hypoteční, atd.), např.:

  • kontokorenty
  • leasingy
  • kreditní karty
  • hypotéky
  • splátkové programy
  • úvěr ze stavebního spoření
  • a další úvěrové produkty.

 

Jak to probíhá?

Proces refinancování půjček obvykle probíhá následovně:

  1. Získání potřebných informací o stávající půjčce: Nejdříve je nutné zjistit podrobnosti o stávající půjčce, jako je výše zbývajícího dluhu, úroková sazba, doba splácení a další detaily.

  2. Porovnání nabídek různých poskytovatelů půjček: Poté je nutné porovnat nabídky různých poskytovatelů půjček a zvážit, která z nich je pro danou situaci nejvýhodnější. Důležité je porovnat nejen úrokovou sazbu, ale i další podmínky, jako je délka splácení, možnost předčasného splacení nebo další poplatky.

  3. Podání žádosti o novou půjčku: Pokud je již vybrána vhodná nabídka, je nutné podat žádost o novou půjčku a zajistit, aby byla schválena. To obvykle zahrnuje doložení potřebných dokumentů.

Vyplníte online formulář s nezávaznou žádostí o refinancování. Po vyplnění a odeslání (můžete poptat u více poskytovatelů = více nabídek pro výběr nejlepší) obdržíte nabídku. Budeli se vám libit, můžete ji využít. Stávající půjčka bude novým poskytovatelem splacena. Její nedoplacená část se přesune k novému poskytovateli, kterého jste si vybrali i s lepšími podmínkami.

Jednoduše tak nahradíte drahé, levnějším. Úrokové sazby se mění, tak proč toho nevyužít a nerefinancovat.

 

Příklad

Paní Nováková měla nevýhodnou půjčku z předešlích let s poplatky a úrokem přes 15 % ročně. Ještě jí zbývalo splatit 40 tisíc korun. Její situace se postupem času změnila - uplynulo několik let, kdy půjčku získala (dříve byly vyšší úroky standardní) a také má vyšší příjem.

Z oslovených společností, které poskytují refinancování, si vybrala nejlepší nabídku s úrokovou sazbou 7,3 % a bez poplatků za vedení úvěru. Její úspora je velká. Splátky si navíc snížila na 900 Kč/měsíčně, tak aby o nich co nejméně věděla a nepociťoval to jejich rodinný rozpočet.

 

Chcete také ušetřit? Vyberte si z nabídky a oslovte ověřené poskytovatele!

Potřebujete poradit? Není, problém, pomůžeme Vám - kontaktujte nás pomocí chatu v rohu nebo formulářem zde.

 

 

Najdete nás na sítích...

 Pujcek.cz na YouTube.com  Pujcek.cz na Facebooku  Pujcek.cz na Twitter

QR kód Pujcek.cz - Porovnání půjček online

ČNB: Regulované subjekty

telefon: 910 120 922
(telefonické spojení neslouží pro sjednávání ani dotazy k produktům)
 
Srovnávání půjček online:
Po—pá: Otevřeno 24 hodin
So—ne: Otevřeno 24 hodin
Svátky: Otevřeno 24 hodin

Anketa

Půjčíte si online?

Celkový počet hlasů: 875

Dbáme na Vaši bezpečnost

Zabezpečení DNSSEC SSL certyfikace Let´s Encrypt GDPR - zabezpečení osobních údajů

© 2012-2023 Všechna práva vyhrazena. Srovnání online půjček na Pujcek.cz. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost přímo u poskytovatele. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.