Půjčka Home Credit

Home Credit půjčkaPůjčka Home Credit je oblíbenou a nízko úročenou půjčkou pro plnoleté žadatele se stálým příjmem (zaměstnanec, podnikatel či důchodce) a českým občanstvím. Půjčit si můžete 10.000 až 200.000 Kč.

Půjčku si berete na cokoliv (bez udání účelu) a bez toho, aby byl potřeba ručitel. Vyřízení je samozřejmě zdarma.

Home Credit půjčka - www.homecredit.cz

Žádost o půjčku Home Credit

žádosti o půjčku Home Credit stačí pouze vyplnit registrační formulář. Jakmile se s vámi spojí operátor, probere s vámi celý proces - projde žádost a ověří, zda splňujete podmínky pro vyřízení půjčky. 

Pokud jsou obratem poskytnuty všechny důležité podklady, které jsou k vyřízení půjčky Home Credit potřeba, peníze budete mít nejpozději do pěti pracovních dnů. Půjčka je obvykle zasílána na bankovní účet klienta, pokud tato možnost nevyhovuje, mohou být peníze zaslány poštou.

K vyřízení půjčky budete potřebovat občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Potvrzení o příjmu není požadováno, jelikož společnost svým klientům důvěřuje. S žádostí o půjčku Home Credit se uvádí pouze výše příjmu.

Co byste měli vědět...

 • každý má nárok půjčit si zdarma a úrok 0 % p.a. (RPNS 0%), pokud půjčku splatí do 3 měsíců při půjčce do 100.000 Kč

 • Pokud půjčku nesplatíte do 3 měsíců, bude standardní úročení od 11,7 % p.a., resp. RPSN 12,4 %.Konkrétní náklady na půjčku zjistíte po její online kalkulaci z žádosti.

 • zdarma sjednání, vedení i předčasné splacení půjčky

Recenze

Půjčka Home Credit je dlouhodobě oblíbenou půjčkou. Její sjednání i správa jsou jednoduché bez skrytých kliček ze strany poskytovatele. Poskytovatelem je stabilní a dnes již mezinárodní společnost Home Credit. 

Od Home Creditu je možné půjčit si standardně až na 84 měsíců (7 let). Jedná se o tzv. online půjčku. Konečné vyřízení probíhá ve většině případů přes telefon (vyplněním formuláře žádosti odešlete Vaši poptávku společnosti a ta Vás následně kontaktuje a proces vyřídí). 

Výhodou je, že žadatel u Home Creditu nedává žádné potvrzení ze zaměstnání či potvrzení příjmu. Díky tomu je možné opravdu rychlé vyřízení, jelikož vše probíhá doplněno 

Žadatele se nemusí bát, že by žádali u nějaké podvodné společnosti. Home Credit není podvod a jedná se, jak již bylo zmíněno, o tradičního matadora v poskytování půjček.

Půjčku nezbývá než doporučit, protože hodnocení vyšlo nadprůměrné - žádné skryté podmínky, přehledná nabídka, úměrné RPSN, férová společnost atd.

Otázky a odpovědi

 • Jakým způsobem jsou peníze vyplaceny?

  Peníze jsou vypláceny standardně na bankovní účet.

 • Je možné splatit půjčku předčasně?

  Ano, půjčku je možné kdykoli předčasně splatit. A to bez jakýchkoliv poplatků, penále či jiných sankcí. Předčasné splacení je tedy zcela zdarma. Úroky se platí pouze do doby předčasného splacení. Pokud o předčasném splacení budete uvažovat, informujte předem klientské centrum Home Creditu.

 • Mohu smlouvu do 1 měsíce zrušit?

  Ano, můžete. Pokud vám podmínky či něco jiného nebude vyhovovat, můžete půjčku vrátit a to bez sankcí či poplatků.

 • Kolik a na jak dlouho si mohu půjčit zdarma?

  Až na 3 měsíce si můžete půjčit třeba 100.000 Kč zdarma s úrokem 0 % p.a. (RPSN 0 %). 

Diskuse

Pomocí formuláře od Facebooku můžete diskutovat o půjčce Home Credit. Potřebujete-li poradit, neváhejte nás kontaktovat třeba pomocí chatu vpravo dole. V případě potřeby nás můžete kontaktovat pomocí formuláře.

Specifikace

 • 10.000 - 200.000 Kč
 • 1 měsíc - 7 let
 • RPSN od 0%
 • Akční úrok 0% AKCE
 • Při splacení do 3 měsíců zdarma
 • Bez ručitele
 • Na cokoliv
 • Předčasné splacení zdarma
 • Možnost snížení splátek na polovinu
 • Peníze do 5 dnů
 • Celá ČR

Podmínky

 • 18 let a více
 • Pravidelný příjem
 • Občan ČR
 
1. půjčka zdarma NE
Kontrola registru ANO
Potvrzení o příjmu ANO
Potvrzení zaměstnání NE
Ručitel NE
Bezúčelová ANO
Předčasné splacení ANO

Naše hodnocení

82 %

Vaše zkušenosti

"Home Credit mi dal pujčku už před asi pěti lety, takže jsem šel k osvědčenému, ale stejně jsem si je u vas porovnal. Měl jsem je ale omakaný, takže kvůli 3% jsem jinde ani nežádal."
Dalimil 62 let, Prachatice
 
"Srozumitelné podmínky a jasné jednání."
Karin 34 let, Praha
 
"Peníze poskytli rychle, oproti jiným, u kterých jsem také poptávala"
Běla 49 let, Vandsdorf

Vaše hodnocení

 

Poskytovatel

Home Credit

Home Credit a.s.

Sídlo: Nové sady 996/25, Staré Brno, 602 00 Brno, Česká republika

IČ: 26978636

Typ subjektu: Platební instituce

URL: www.homecredit.cz

Datum oprávnění k činnosti: 27.04.2011

Členství v registru

Poskytovatel může být členem některého z rejstříků (registrů), kde jsou vedeny např. záznamy o dlužnících. Přehled v tabulce.

Registry Členství
CBCB (BRKI) Ne
Ne
CNCB (NRKI)  Ano
Ano
SOLUS Ano
Ano
APNÚ Ne
Ne

Home Credit

Společnost Home Credit a.s. patří mezi největší poskytovatele spotřebitelského financování v ČR. V roce 2011 společnost poskytla úvěry a hotovostní půjčky v celkové výši okolo 10 miliard korun. 

Home Credit působí nejen v ČR, kde byla založena, ale také v Číně, Rusku, Vietnamu, Rusku, Kazachstánu a dalších zemích. Na trhu působí od roku 1997 a spadá pod silnou skupinu PPF.

 

Najdete nás na sítích...

    Pujcek.cz na YouTube.com     Pujcek.cz na Facebooku

    Pujcek.cz na Google Plus     Pujcek.cz na Twitter

Home Credit není houm kredit, home kredit, houm credit, hom credit, hom kredit ani houm kredyt.

Anketa

Půjčíte si online?

Celkový počet hlasů: 123

© 2012-2019 Všechna práva vyhrazena. Srovnání online půjček na Pujcek.cz. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost přímo u poskytovatelů. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode