Movinero půjčka

 • Do 30 minut od požádání
 • Noví zákazníci získají 30denní bezúročné období

Půjčka MovineroMovinero je společnost, která poskytuje půjčky a úvěry pro širokou veřejnost. Společnost Movinero je českou nebankovní společností, která působí na trhu již od roku 2014. 

Společnost poskytuje rychlé a snadno dostupné půjčky pro širokou veřejnost.

Movinero půjčka online recenze

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku KamaliOnline žádost o půjčku Movinero je zcela nezávaná a bez rizika. Schválení nebo zamítnutí se dozvíte do několka minut. V případě schválení můžete mít peníze již do 15 minut (v závislosti na vaší bance - přesné informace po schválení).

 1. Přejděte na online žádost
 2. Uveďte své jméno, adresu, email a telefon
 3. Dále pak výši vašich příjmů a výdajů
 4. Následně si zvolte, jestli chcete peníze dostat na bankovní účet
 5. Výsledek své žádosti budete znát nejpozději do 15 minut
 6. Přijde vám ověřovací SMS
 7. Peníze jsou obratem vyplaceny (již do 10 minut u většiny bank, nejpozději 2. den)
 8. Získáte svůj osobní profil, kde najdete vše o vašich půjčkách

 

Recenze

Movinero nabízí jeden druh krátkodobé půjčky. Krátkodobé půjčky jsou určené pro překlenutí krátkodobé finanční tísně a jsou obvykle splatné do 30 dnů. Půjčky na delší dobu jsou vhodné pro ty, kteří potřebují větší částku peněz a chtějí splácet po delší dobu. Úvěr na cokoliv je pak univerzální půjčka, kterou můžete použít na cokoliv, co potřebujete.

Výše půjčky u Movinero je od 500 do 30 000 Kč a doba splatnosti se pohybuje do 30 dnů zdarma. Výše úroků a poplatků se odvíjí od výše půjčky a doby splatnosti. 

Tato půjčka je úvěrový rámec na dobu trvání 2 let. V případě potřeby můžete požádat o částku telefonicky, emailem nebo z klientského profilu Movinero. 

Uhrazená částka bez dlužného úroku je opět k dispozici k výběru.

Movinero se zaměřuje na snadné a rychlé vyřízení půjčky, a proto je možné žádat o půjčku online přes webové stránky společnosti. Po vyplnění žádosti a schválení půjčky vám budou peníze zaslány přímo na váš účet.

Je třeba mít na paměti, že půjčky jsou určené pouze pro krátkodobé řešení finančních problémů a není vhodné je používat jako dlouhodobé zdroje financování. Půjčky byste měli využívat s rozvahou a vždy zvážit, zda je pro vás půjčka finančně výhodná a zda ji budete moci splatit v daném termínu. Je důležité pečlivě prostudovat podmínky půjčky a všechny související náklady, abyste měli přehled o celkových nákladech půjčky a mohli správně zvážit, zda je pro vás půjčka Movinero tou nejvhodnější volbou.

Při žádosti o půjčku u společnosti Movinero nemusíte dokládat účel půjčky a společnost nemá příliš vysoké požadavky na bonitu žadatele. To znamená, že půjčku mohou získat i ti, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo jinak nevýhodnou finanční minulost.

V případě, že se rozhodnete pro půjčku u společnosti Movinero, mějte na paměti, že je důležité splácet půjčené peníze včas a dodržovat stanovené splátkové kalendáře. V opačném případě můžete být soudně vymáháni a hrozí vám i zápis do registru dlužníků. Je tedy důležité půjčku brát vážně a splácet ji včas, abyste se vyhnuli těmto problémům.

Reprezentativní příklad

U půjčky v hodnotě 5 000 Kč je roční procentní sazba nákladů (RPSN) 4 715,96 %, smluvní úrok je 18 003,69 Kč a celková částka k úhradě je 23 003,69 Kč.

RPSN a celková částka k úhradě půjčky v tomto příkladu byla vypočítána za předpokladu, že schválená částka byla v době poskytnutí plně čerpaná a celková úhrada je provedena ve 12 měsíčních splátkách ve výši 1 916,97 Kč.

Převod peněz

Převod peněz se uskutečňuje do 15 minut od schválení/čerpání, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Rychlost připsání peněz na Váš účet závisí na bance, u které máte bankovní účet. Rozpis časů převodů bank naleznete . Pokud je platba odeslaná v tomto intervalu, tak ji banka ještě ten den zpracuje.

Žádosti, které budou doručeny mimo pracovní dobu, budou vyřízeny následující pracovní den.

 

Předčasné splacení

Naši půjčku můžete splatit předčasně, Neplatíte žádné sankce či další poplatky, Zároveň Vám účtujeme úroky pouze do dne předčasného splacení.

 

Předčasné splacení

Doporučujeme Vám zaplatit půjčku co nejdříve budete moci. Tímto Vám nevznikají žádné další úroky navíc a celkové náklady se sníží.

Pokud se rozhodnete zaplatit předčasně, platíte pouze úroky do dne předčasného splacení. Neplatíte žádné extra náklady za předčasnou úhradu!


Půjčka po splatnosti

Pokud jste v prodlení a nebo víte, že nedokážete zaplatit půjčku včas, prosím, kontaktujte náš specializovaný tým. Společně se domluvíte na řešení Vaší situace. V případě, že se Vám nepovede zaplatit půjčku včas, plynou Vám z ní následující povinnosti:

 • Za každý další den po termínu splatnosti zaplatíte 0,00%
 • Poplatek za SMS upomínku Vás bude stát 70 Kč
 • Poplatek za upomínku e-mailem Vás bude stát 70 Kč
 • Poplatek za telefonickou upomínku Vás bude stát 250 Kč
 • Smlouva může být zesplatněna a předána k právnímu vymáhání

Půjčka Movinero - žádost

Specifikace

 • 500 - 30.000 Kč
 • Splatnost 1 až 30 dní
 • RPSN od 0%
 • Do 15 minut od požádání
 • 30 denní půjčka zdarma AKCE
 • Schválení a vyřízení online
 • Nejlevnější ve své kategorii TIP
 • Bez ručitele, ručení
 • Vyřízení kompletně online

Podmínky

 • Od 18 let
 • Trvalý pobyt v ČR
 • Občanský průkaz
 • Platební karta Visa nebo Mastercard
 • Mobilní telefon, email
 • Bankovní výpis
 • Bankovní účet v ČR
1. půjčka zdarma ANO
Kontrola registru ANO
Potvrzení o příjmu NE
Potvrzení zaměstnání NE
Ručitel NE
Bezúčelová NE
Předčasné splacení zdarma ANO

Naše hodnocení

84 %Hodnocení Movinero půjčky

Vaše zkušenosti

Zkušenosti s KamaliJsem s půjčkou Movinero velmi spokojený. Vyřízení bylo rychlé a snadné a peníze jsem dostal téměř ihned po schválení žádosti. Splácení mi nečiní problém a vše funguje bez problémů. Doporučuji."

Robert 21 let, Opava

"Půjčka Movinero mi umožnila vyřešit krátkodobou finanční tíseň a jsem s ní spokojený. Vyřízení bylo rychlé a bez zbytečných průtahů. Úroky a poplatky jsou sice trochu vyšší, ale pro mě byla půjčka v dané situaci nejlepší volbou."

Vasil 34 let, Zlín

"Půjčka Movinero mi vyřešila  s nutnou opravou auta. Vyřízení bylo snadné a rychlé, ale úroky a poplatky jsou podle mého názoru poměrně vysoké. Splácení mi ale nečiní problém a jsem rád, že jsem mohl půjčku získat."

Jan 46 let, Ostrava

"Půjčka Movinero mi pomohla s nutnou rekonstrukcí bytu. Vyřízení bylo rychlé a bez zbytečných průtahů. Úroky a poplatky jsou sice vyšší než u jiných společností, ale pro mě byla půjčka v dané situaci nejlepší volbou. Splácení mi nečiní problém a jsem spokojený s celkovým průběhem půjčky."

Jaroslava 37 let, Dačice

Poskytovatel

Movinero půjčka

Viva Credit s.r.o. 

Sídlo: Plzeňská 345/5, Smíchov, 150 00 Praha 5, Česká republika

IČ: 04233735 

Typ subjektu: Nebankovní poskytovatel spotřebitelského úvěru

URL: www.movinero.cz (movinero.cz)

Email: dotazy@movinero.cz

Telefon: +420 284 093 574

Datum oprávnění k činnosti: 16.05.2018

 

Najdete nás na sítích...

 Pujcek.cz na YouTube.com  Pujcek.cz na Facebooku  Pujcek.cz na Twitter

QR kód Pujcek.cz - Porovnání půjček online

ČNB: Regulované subjekty

telefon: 910 120 922
(telefonické spojení neslouží pro sjednávání ani dotazy k produktům)
 
Pujcek.cz - Srovnávání půjček:
Po—pá: Online 24 hodin
So—ne: Online 24 hodin
Svátky: Online 24 hodin

Anketa

Půjčíte si online?

Celkový počet hlasů: 3068

Dbáme na Vaši bezpečnost

Zabezpečení DNSSEC SSL certyfikace Let´s Encrypt GDPR - zabezpečení osobních údajů

© 2012-2023 Všechna práva vyhrazena. Stránky obsahují reklamní sdělení. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost informací u poskytovatelů. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode