Půjčka Provident

Peníze v hotovosti i o víkendu a předčasné splacení zdarma.

Půjčka Provident i v hotovosti

Půjčka Provident je mezi spotřebiteli známa a patří mezi zavedené. Boduje především rychlostí vyplacení v hotovosti. Provident je schopen klientovi předát půjčku v hotovosti do 48 hodin a to i o víkendech!

Klient může žádat o půjčky od 3.000 Kč do 130.000 Kč. Půjčku Provident můžete použít na cokoliv (můžete si tedy půjčit třeba na pračku, počítač, auto, zaplatit složenky a cokoliv jiného). Společnost nabízí celkem 4 typy půjček, z kterých si vybere skutečně každý (vizte přehled níže).

Novinka Půjčka Provident 10+1 (10.000-30.000 Kč na 11 měsíců) pro nové zákazníky. U půjčky zaplatíte pouze 1 splátku navíc. Půjčíte si například 10 tisíc a vrátíte 11 tisíc. Žádost zde.

Žadatel nepotřebuje ručitele a půjčka je mu vyplacena buď v hotovosti nebo bezhotovostní formou (na účet, poštou).

www.provident.cz - Půjčka zdarma

Nabídka půjček Provident

Ať už potřebujete peníze v hotovosti na ruku, nebo na účet, u Providentu si vyberete.
 

Provident 10+1

 • Půjčujete si u Providentu poprvé? Využijte možnost získat až 30 000 Kč na 11 měsíců. Zaplatíte pouze jednu splátku navíc.

Půjčka Provident

 • Až 130 000 Kč připsaných na účet do 7 dnů od podpisu smlouvy. Navíc s možností Pojištění KOMPLEX k půjčce, které ochrání před výpadky příjmů a poskytne úrazové pojištění.

Půjčka Provident s balíčkem Plus

 • Peníze v hotovosti obdržíte ihned po podpisu smlouvy. Navíc se splátkovými prázdninami a při zpoždění se v platbách až o tři měsíce vám nebudou účtovat žádné upomínky, smluvní pokuty nebo zákonný úrok z prodlení.

Půjčka Creditea

 • Online půjčka od Providentu, kterou vyřídíte plně online. Až 130 000 Kč k vám dorazí do 15 minut od schválení na účet.

Žádost o půjčku Provident

O půjčku požádáte vyplněním online žádosti o půjčku Provident, která je až do uzavření smlouvy nezávazná. Po jejím vyplnění a odeslání budete kontaktování operátorem, který s Vámi případně žádost dokončí. Po dokončení žádosti dochází k vyhodnocení a schválení půjčky s domluvením na předání hotovosti, nebo vyplacení na účet.

Recenze

Půjčku Provident je možné získat již za několik hodin od odeslání žádosti. Provident poskytuje půjčky po celé ČR, pomocí svých obchodních zástupců, kteří peníze doručí žadateli.

Hlavní konkureční výhoda je vyplacení peněz v hotovosti a to i o víkendech do 48 hodin od schválení! Hotovost předá osobně obchodní zástupce na domluveném místě (doma, práci, atp.)

V případě problémů se splácením je možné si splátky snížit nebo splatnost odložit na později. Firma si zakládá na tom, že nepřeplatíte dohodnutou dlužnou částku.

Půjčka byla pozitivně hodnocena obecně prospěšnou společností Člověk v tísni (více zde). Provident v testu poskytovatelů půjček získal titul Nejetičtější nebankovní společnost. Kladně hodnotíme i přehlednost podmínek a smlouvy. Splácení probíhá v týdeních nebo měsíčních splátkách.

Nevýhodou je celkově vyšší RPSN, které však odpovídá na rizikovost klientů, kteří mohou mít záznam v registrech dlužníků, další půjčky nebo záznam v rejstříku trestů. Za velkou nevýhodu považujeme zdražení půjčky při hotovostním splácení, které je opravdu výrazné (příkladem v Tabulce splátek - ceníku níže)

Rozhodně se nejedá o žádný podvod. Provident je zavedená nebankovní poslečnost, která dlouhodobě poskytuje půjčky, pro osoby alespoň s minimálními příjmy.

Reprezentativní příklady

Výše půjčky 40 000 Kč na 11 měsíců: měsíční splátka 4 000 Kč, poslední splátka 4 000 Kč, úrok 4 000 Kč, celková dlužná částka 44 000 Kč, úroková sazba 19,48 % p. a., RPSN 21,31 %. * Toto je pouze reprezentativní příklad půjčky. Skutečná výše a podmínky Vaší půjčky se mohou lišit v závislosti na Providentem provedeném posouzení Vaší úvěruschopnosti.

*Toto je pouze reprezentativní příklad půjčky. Skutečná výše a podmínky Vaší půjčky se mohou lišit v závislosti na Providentem provedeném posouzení Vaší úvěruschopnosti.

Tabulka splátek - ceník

Přesná tabulka splátek je klientům poskytována před získáním půjčky, dle jejich požadavků. Splátky jsou hrazeny buď měsíčně nebo týdně.

Zde může vidět 2 příklady půjček, které jsou ve stejné výši, ale je zřejmé, že úvěr splácený v hotovosti je dražší, protože jeúčtován poplatek hotovostní inkaso splátek. Pokud je to jen trochu možné, doporučujeme splácet na převodem na bankovní účet Providentu a nikoli splátky předávat v hotovosti.

 
Reprezentativní příklad č. 1
Půjčka - splácení v hotovosti 28.000 Kč
Délka půjčky 22 měsíců
Poplatky 5.734+12.040  Kč (za hotovostní splátky)
Celkový úvěr 53.319 Kč
Splátka 2.424 Kč
RPSN 54,10 % p.a. (bez poplatků)
Předčasné splacení 0 Kč
Reprezentativní příklad č. 2
Půjčka - sprácení převodem 28.000 Kč
Délka půjčky 22 měsíců
Poplatky 5.734 Kč
Celkový úvěr 41.279 Kč
Splátka 2.424 Kč
RPSN 54,10 % p.a.
Předčasné splacení 0 Kč

 

Diskuse

Pomocí formuláře od Facebooku můžete diskutovat o půjčce Provident. Potřebujete-li poradit, neváhejte nás kontaktovat třeba pomocí chatu vpravo dole. V případě potřeby může využít také formulář.

Specifikace

 • 3.000 - 130.000 Kč
 • Splatnost až 3 roky
 • Bez nahlížení do registru
 • V hotovosti do 48 hodin
 • Vyplacení i o víkendech
 • Předčasné splacení zdarma
 • Bez ručitele a na cokoliv
 • V hotovosti nebo na účet
 • Celá ČR

Podmínky

 • 18 let a více
 • Pravidelný příjem
 • Telefonní číslo
 • Platný občanský průkaz (u cizinců pak povolení k trvalému nebo dlouhodobému či přechodnému pobytu na území ČR)
 
1. půjčka zdarma NE
Kontrola registru NE
Potvrzení o příjmu ANO
Potvrzení zaměstnání NE
Ručitel NE
Bezúčelová ANO
Předčasné splacení zdarma NE

Naše hodnocení

79 %Hodnocení

Vaše zkušenosti

"Peníze jsem měla v hotovosti ještě ten den a nic na tom neměnilo, že byl víkend. S tím jsem fakt nepočítala, že mi někdo přinese v neděli peníze. Paní byla moc příjemná ještě mi vysvětlila, co jsem chtěl vědět. Spokojenost."
Liliana 55 let, Lety
 
"Rychlé jednání a vyřízení do druhého dne na domluveném místě. Již mám splaceno a neváhala bych znova. Úroky jsou ale vysoké. Pokud vam nic jineho nezbyva, je to dobra pujcka."
Růžena 41 let, Mratín
 
"Vyplacení bylo snad v řádu hodin, což oceňuji. Bez nesmyslných papírů a potvrzování"
Richar 38 let, Svatá

Vaše hodnocení

 

Poskytovatel

Provident

Provident Financial s.r.o.

Sídlo: Olbrachtova 2006/9, Krč, 140 00 Praha 4, Česká republika

IČ: 25621351

URL: www.provident.cz

Datum oprávnění k činnosti: 15.12.2016

Členství v registru

Poskytovatel může být členem některého z rejstříků (registrů), kde jsou vedeny např. záznamy o dlužnících. Přehled v tabulce.

Registry Členství
CBCB (BRKI) Ne
Ne
CNCB (NRKI)  Ano
Ano
SOLUS Ne
Ne
APNÚ Ne
Ne

 

Provident Financial

Půjčku provident poskytuje stejnojmená společnost, Provident Financial s.r.o.

Skupina Provident Financial byl založen ve Velké Británii. Historie společnosti sahá až do roku 1880. V České republice je společnost aktivní od roku 1997. Od roku 1997 získalo půjčku Provident přes 260 000 zákazníků.

Sociální sítě

 

Najdete nás na sítích...

 Pujcek.cz na YouTube.com  Pujcek.cz na Facebooku  Pujcek.cz na Twitter

QR kód Pujcek.cz - Porovnání půjček online

ČNB: Regulované subjekty

telefon: 910 120 922
(telefonické spojení neslouží pro sjednávání ani dotazy k produktům)
 
Srovnávání půjček online:
Po—pá: Otevřeno 24 hodin
So—ne: Otevřeno 24 hodin
Svátky: Otevřeno 24 hodin

Anketa

Půjčíte si online?

Celkový počet hlasů: 909

Dbáme na Vaši bezpečnost

Zabezpečení DNSSEC SSL certyfikace Let´s Encrypt GDPR - zabezpečení osobních údajů

© 2012-2023 Všechna práva vyhrazena. Stránky obsahují reklamní sdělení. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost informací u poskytovatelů. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode