Půjčka Provident

Půjčka od Providentu v hotovostiPůjčka Provident je mezi spotřebiteli známa a patří mezi zavedené. Boduje především rychlostí vyplacení v hotovosti. Provident je schopen klientovi předát půjčku v hotovosti do 48 hodin a to i o víkendech!

Klient může žádat o půjčky od 6.000 Kč do 130.000 Kč. Půjčku Provident můžete použít na cokoliv (můžete si tedy půjčit třeba na pračku, počítač, auto, zaplatit složenky a cokoliv jiného). 

Tip: Půjčka Provident START zdarma (do 12000 Kč a na 3 měsíce) pro nové zákazníky. Žádost zde.

Žadatel nepotřebuje ručitele a půjčka je mu vyplacena buď v hotovosti nebo bezhotovostní formou (na účet, poštou).

www.provident.cz - Půjčka zdarma

Žádost o půjčku Provident

O půjčku požádáte vyplněním online žádosti o půjčku Provident, která je až do uzavření smlouvy nezávazná. Po jejím vyplnění a odeslání budete kontaktování operátorem, který s Vámi případně žádost dokončí. Po dokončení žádosti dochází k vyhodnocení a schválení půjčky s domluvením na předání hotovosti, nebo vyplacení na účet.

Půjčka START nabízí až 12 000 na 3 měsíce a je určena pouze novým klientům, kteří si u Providentu ještě nikdy nesjednali žádný produkt. Je bezplatná, tedy bez poplatků a bez úroků. Půjčku obdržíte v hotovosti nebo na účet. Hotovost vám přinese obchodní zástupce během několika hodin domů. V případě bezhotovostního převodu přijdou peníze na účet následující pracovní den.

Recenze

Půjčku Provident je možné získat již za několik hodin od odeslání žádosti. Provident poskytuje půjčky po celé ČR, pomocí svých obchodních zástupců, kteří peníze doručí žadateli.

Hlavní konkureční výhoda je vyplacení peněz v hotovosti a to i o víkendech do 48 hodin od schválení! Hotovost předá osobně obchodní zástupce na domluveném místě (doma, práci, atp.)

V případě problémů se splácením je možné si splátky snížit nebo splatnost odložit na později. Firma si zakládá na tom, že nepřeplatíte dohodnutou dlužnou částku.

Půjčka byla pozitivně hodnocena obecně prospěšnou společností Člověk v tísni (více zde). Provident v testu poskytovatelů půjček získal titul Nejetičtější nebankovní společnost. Kladně hodnotíme i přehlednost podmínek a smlouvy. Splácení probíhá v týdeních nebo měsíčních splátkách.

Nevýhodou je celkově vyšší RPSN, které však odpovídá na rizikovost klientů, kteří mohou mít záznam v registrech dlužníků, další půjčky nebo záznam v rejstříku trestů. Za velkou nevýhodu považujeme zdražení půjčky při hotovostním splácení, které je opravdu výrazné (příkladem v Tabulce splátek - ceníku níže)

Rozhodně se nejedá o žádný podvod. Provident je zavedená nebankovní poslečnost, která dlouhodobě poskytuje půjčky, pro osoby alespoň s minimálními příjmy.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 12 000 Kč na 3 měsíce

 • měsíční splátka 4 000 Kč, 
 • poslední splátka 4 000 Kč, 
 • úrok 0 Kč, 
 • poplatek za zpracování 0 Kč, 
 • poplatek za administrativní činnost 0 Kč, 
 • celková dlužná částka 12 000 Kč, úroková sazba 0,00 % p. a., RPSN 0,00 %. 

* Toto je pouze reprezentativní příklad půjčky. Skutečná výše a podmínky Vaší půjčky se mohou lišit v závislosti na Providentem provedeném posouzení Vaší úvěruschopnosti.

Tabulka splátek - ceník

Přesná tabulka splátek je klientmů poskytována před získáním půjčky, dle jejich požadavků. Splátky jsou hrazeny buď měsíčně nebo týdně.

Zde může vidět 2 příklady půjček, které jsou ve stejné výši, ale je zřejmé, že úvěr splácený v hotovosti je dražší, protože jeúčtován poplatek hotovostní inkaso splátek. Pokud je to jen trochu možné, doporučujeme splácet na převodem na bankovní účet Providentu a nikoli splátky předávat v hotovosti.

 
Reprezentativní příklad č. 1
Půjčka - splácení v hotovosti 28.000 Kč
Délka půjčky 22 měsíců
Poplatky 5.734+12.040  Kč (za hotovostní splátky)
Celkový úvěr 53.319 Kč
Splátka 2.424 Kč
RPSN 54,10 % p.a. (bez poplatků)
Předčasné splacení 0 Kč
Reprezentativní příklad č. 2
Půjčka - sprácení převodem 28.000 Kč
Délka půjčky 22 měsíců
Poplatky 5.734 Kč
Celkový úvěr 41.279 Kč
Splátka 2.424 Kč
RPSN 54,10 % p.a.
Předčasné splacení 0 Kč

Diskuse

Pomocí formuláře od Facebooku můžete diskutovat o půjčce Provident. Potřebujete-li poradit, neváhejte nás kontaktovat třeba pomocí chatu vpravo dole. V případě potřeby může využít také formulář.

Specifikace

 • 6.000 - 130.000 Kč
 • splatnost 45 - 100 týdnů
 • RPSN od 0 % Půjčka START
 • Bez nahlížení do registru
 • V hotovosti do 48 hodin
 • Vyplacení i o víkendech
 • Bez ručitele
 • Na cokoliv
 • V hotovosti nebo na účet
 • Peníze již za několik hodin
 • Celá ČR

Podmínky

 • 18 let a více
 • Pravidelný příjem
 • Trvalý pobyt v ČR
 
1. půjčka zdarma NE
Kontrola registru NE
Potvrzení o příjmu ANO
Potvrzení zaměstnání NE
Ručitel NE
Bezúčelová ANO
Předčasné splacení zdarma NE

Naše hodnocení

76 %Hodnocení

Vaše zkušenosti

"Peníze jsem měla v hotovosti ještě ten den a nic na tom neměnilo, že byl víkend. S tím jsem fakt nepočítala, že mi někdo přinese v neděli peníze. Paní byla moc příjemná ještě mi vysvětlila, co jsem chtěl vědět. Spokojenost."
Liliana 55 let, Lety
 
"Rychlé jednání a vyřízení do druhého dne na domluveném místě. Již mám splaceno a neváhala bych znova. Úroky jsou ale vysoké. Pokud vam nic jineho nezbyva, je to dobra pujcka."
Růžena 41 let, Mratín
 
"Vyplacení bylo snad v řádu hodin, což oceňuji. Bez nesmyslných papírů a potvrzování"
Richar 38 let, Svatá

Vaše hodnocení

 

Poskytovatel

Provident

Provident Financial s.r.o.

Sídlo: Olbrachtova 2006/9, Krč, 140 00 Praha 4, Česká republika

IČ: 25621351

URL: www.provident.cz

Datum oprávnění k činnosti: 15.12.2016

Členství v registru

Poskytovatel může být členem některého z rejstříků (registrů), kde jsou vedeny např. záznamy o dlužnících. Přehled v tabulce.

Registry Členství
CBCB (BRKI) Ne
Ne
CNCB (NRKI)  Ano
Ano
SOLUS Ne
Ne
APNÚ Ne
Ne

 

Provident Financial

Půjčku provident poskytuje stejnojmená společnost, Provident Financial s.r.o.

Skupina Provident Financial byl založen ve Velké Británii. Historie společnosti sahá až do roku 1880. V České republice je společnost aktivní od roku 1997. Od roku 1997 získalo půjčku Provident přes 260 000 zákazníků.

Sociální sítě

 

Najdete nás na sítích...

 Pujcek.cz na YouTube.com  Pujcek.cz na Facebooku  Pujcek.cz na Twitter

QR kód Pujcek.cz - Porovnání půjček online

Anketa

Půjčíte si online?

Celkový počet hlasů: 158

Dbáme na Vaši bezpečnost

Zabezpečení DNSSEC SSL certyfikace Let´s Encrypt GDPR - zabezpečení osobních údajů

© 2012-2019 Všechna práva vyhrazena. Srovnání online půjček na Pujcek.cz. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost přímo u poskytovatelů. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode