Ferratum Credit půjčka

Credit Limit od Ferratum BankyPřáli jste si někdy mít možnost půjčit si kdykoliv a nacokoliv až 25.000 Kč, bez nějakého vyplňování žádostí? Tak to nabízí právě flexibilní půjčka Credit Limit od Ferratum Bank, která je dlouhodobým a tradičním poskytovatelem malých půjček (Půjčka Ferratum).

Žádost o půjčku (bez poplatku) zde 

Půjčka Creditlimit.cz od Ferratum až 25.000 Kč

Žádost o půjčku

Žádost je kompletně online a stačí vyplnit pouze online formulář. Postup je následující:

 1. Na stránkách www.creditlimit.cz zvolíte částku, kterou máte zájem mít kdykoli k dispozici
 2. vyplníte své jméno a příjmení, číslo mobilního telefonu a potvrdíte kliknutím na "Zažádat"
 3. během chvíle vás bude na zadném telefonním čísle kontaktovat zákaznický servis, který pracuje nonstop
 4. v případě schválení žádosti jsou peníze odeslány do 15 minut.
V případě opakovaného čerpání již zákazník není zakaznickým centrem kontaktován (kontaktování slouží pouze pro prvotní ověření žádosti) a může čerpat jak potřebuje s okamžitým vyplacením.

Recenze

Je to něco jako virtuální kreditní karta. Přesněji bychom to ale zařadili mezi revolvingový úvěr a kontokorent (=krátkodobá půjčka s možností obnovování). Peníze si můžete půjčit a vrátit, kdy potřebujete (počítá se denní úrok 0,2833 z půjčené částky + jednorázový poplatek 12,5% (nyní bez poplatku pro nové uživatele!). Klient má s Credit Limitem velmi flexibilní finanční rezervu pro případ nečekaných výdajů.

Konkureční flexibilní půjčka tohoto typu je Everyday+ (EverydayPlus), která má však vyšší úrok a nižší limit čerpání.

Výhodou je opravdu léty ověřený poskytovatel půjček, společnost Ferratum. Půjčku je možné čerpat opakovaně a bez nutnosti nějaké další žádosti - vše klient vyřídí ze svého účtu v zákaznické administraci, kdy se nechá poslat tolik peněz, kolik potřebuje s okamžitým vyplacením. Půjčky mohou využít i důchoci a rodiče na mateřské dovolené (MD). Doklad o příjmu se nedokládá. Doba splatnosti vypůjčené částky je neomezená. Nutné je ale uhradit minimálně povinnou měsíční splátku každý měsíc, která je uvedena na faktuře, zaslané na email nebo dostupné v zákaznickém účtu.

Nevýhoda je ověřování v registru dlužníků a není tak určena pro žadatele, kteří mají záznama (půjčky bez registru) a úrok 12,5% za každý výběr (jako poplatek) k dennímu úroku (0,2833%). Dalším negativem v našem hodnocení je i průměrná schvalovatelnost - s žádostí uspěje jen každý druhý.

Ferratum je dlouhodobě prověřený poskytovatel půjček a rozhodně se nejdená o žádný podvod. Vyřízení je kompletně online a přes telefon - žádné osobní schůzky a podobně. Produkt doporučujeme a hodnotíme nadprůměrně.

Tabulka splátek - ceník

Přesné podmínky a výši splátek najdete v administraci, emailu či dokumentech od poskytovatele. Tabulka ukazuje příklady čerpání a nákladů.

 AKCE První využití Credit Limitu je zdarma (bez poplatku 12,5%) za čerpání!

Čerpaná půjčka Denní úrok (0,2833%) Jednorázový poplatek (12,5%)
2 000 Kč 5 Kč 250 Kč
3 000 Kč 8 Kč 375 Kč
4 000 Kč 11 Kč 500 Kč
5 000 Kč 14 Kč 625 Kč
10 000 Kč 28 Kč 1 250 Kč
15 000 Kč 42 Kč 1 875 Kč
20 000 Kč 56 Kč 2 500 Kč
25 000 Kč 70 Kč 3 125 Kč

Nabídka je vytvářena na míru a přesné parametry (úroky, RPSN, atp.) budou dostupné po výpočtu v žádosti.

Reprezentativní příklad
Úvěr 5000 Kč
Délka půjčky 30 dní
Poplatky 0 Kč (při 1. půjčení)
Celkový úvěr 5000 Kč
Splátka 5420 Kč
RPSN 166,17 % p.a.
Předčasné splacení 0 Kč

Representativní příklad 

Půjčka 10 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Trvání úvěru: na dobu neurčitou. Úroková sazba 5,75% p.m. (max. 11,99% p.m.). RPSN 96,2 % (max. 292,1%). Výše měsíční splátky 6,5% (max. 12,5%) z nesplaceného úvěru nebo 1 000 Kč, podle toho, která z těchto částek je vyšší. Poplatek za schválení úvěru 0 Kč. Poplatek za čerpání úvěru 0 Kč. Poplatek za předčasné splacení úvěru 0 Kč. Poplatek za vedení účtu Ferratum Credit 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 10 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 14 117,72 Kč (max. 19 363,44 Kč) při výši měsíční splátky 1 176,48 Kč (max. 1 613,62 Kč). Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 4 117,72 Kč (max. 9 363,44 Kč). Ferratum Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Representativní příklad nezohledňuje marketingovou akci první půjčka zdarma na 30 dní pro nové klienty.

Jak Ferratum Credit funguje?

"Představte si Credit Limit jako měšec peněz a spolu (Ferratum Bank) jsme uzavřeli dohodu o množství peněz v tomto měšci. Peníze z měšce si můžete vzít kdykolik, na cokoliv chcete. 

A co je ještě lepší, úroky a ostatní poplatky platíte pouze v době, kdy peníze opravdu využíváte... Stačí jen pár kliknutí a peníze se převedou na váš účet. Jste to jen vy, kdo rozhoduje jak dlouho jsou peníze mimo měšec. 

Když peníze do měšce vrátíte, neplatíte žádné poplatky, ale Credit Limit je pro vás stále připraven k použití, kdykoli budete chtít. Máte jen jednu povinnost. Na základě vyčerpané částky, uhradit minimální splátku, na které jsme se spolu dohodli." Pěkné vysvětlení, jak Ferratum Credit funguje ve videu níže.

Otázky a odpovědi

 • Může si zažádat i stávající klient Ferratum?

  Ano. O Credit Limit od Ferratum mohou požádat nový i stávající klienti Ferratum.

 • Jaké jsou podmínky?

  Žadatel musí být občan České republiky a ve věku 21 a více let. Důležitý je zdroj (zaměstnání, MD, důchod, brigády, atd.) pravidelného příjmu (potvrzení se však nedokládá) a bez záznamu v registru.

 • Jaké jsou úroky?

  • 12,5% jednorázově z čerpané částky (1. čerpání je zdarma)
  • 0,2833% denně z půjčené částky.

  Poplatek za každý výběr je zpoplatně jednorázovým poplatkem 12,5% z vybrané částky (1. půjčení je osvobozeno od tohoto poplatku). Každý den, kdy je částka půjčena je počítán úrok (z půjčené částky) 0,2833%.

   

 • Je možné půjčit si, když není splacena předchozí půjčka?

  Ano. Pokud máte ještě dostupný nějaký limit k čerpání, není problém jej čerpat. Každý měsíc je ale nutné zaplatit alespoň minimální splátku, která je uvedena na faktuře (v emailu nebo zákaznickém účtu).

 • Je Credit Limit pro podnikatele?

  Ano. Credit Limit mohou využívat i živnostníci (OSVČ), kteří splní záklaní podmínky:

  • minimální věk 21 let,
  • občaství ČR,
  • bez záznamu v registru dlužníků
 • Za jak dlouho je nutné splatit?

  Doba splatnosti je neomezená. Každý měsíc je ale nutné splatit alespoň minimální splátku.

Diskuse

Pomocí formuláře od Facebooku můžete diskutovat o flexibilní půjčce Credit Limit od Ferratum Banky. Potřebujete-li poradit, neváhejte nás kontaktovat třeba pomocí chatu nebo formuláře.

Specifikace

 • 2.500 - 80.000 Kč
 • Splatnost 1 -  dní
 • RPSN od 166,17%
 • 1. čerpání zdarma AKCE
 • Bez doložení příjmu
 • Nebankovní "kontokorent"
 • Bez opakovaných žádostí
 • Neomezená splatnost
 • Bez ručitele a ručení
 • Na cokoliv
 • Vyřízení kompletně online

Podmínky

 • od 21 let
 • Občan ČR
 • Pravidelný příjem
 • Vlastní bankovní účet
 • Mobilní telefon a email
1. půjčka zdarma ČÁSTEČNĚ
Kontrola registru ANO
Potvrzení o příjmu NE
Potvrzení zaměstnání NE
Ručitel NE
Bezúčelová ANO
Předčasné splacení zdarma ANO

Naše hodnocení

88 %

Vaše zkušenosti

„Už jsem si u Ferratum jednou půjčoval, a protože jsem měl dobrou zkušenost neváhal jsem zkusit creditlimit.cz. Ano, nemám zájem o nějakou lustraci jako v bance, kde bych buď nic nedostal, jelkož má záznam v registru, nebo s tak vysokým úrokem, že na ně ****."

Mates 36 let, Praha

"Je to dobrá služba, když potřebujete okamžitě peníze. Zřídila jsem si ji prvně jakoby v pro případ potřeby a hned druhý týden z důvodu pozdě proplace práce jsem ji nečekaně využila a povinnosti zaplatila. Asi za tři dny jsem peníze dostala a hned zase půjčku Creditlimitu poslal zpět, takže jsem platila jenom za 3 dny. Asi nikde nemaji denní úrok, což mi u nich vyhovuje."

Dana 25 let, Praha

"Neměla jsem zájem ani možnost kontokorentu od banky. Založila jsem si CreditLimit a jsem spokojená, ale úroky by mohli být nižší. Využito dvakrát."

Hanka 31 let, Ostrava

Vaše hodnocení

 

Poskytovatel

Ferratum bank

Ferratum Bank plc

Sídlo: Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street , SLM 1551 Sliema, Maltská republika

Typ subjektu: Banka (zahraniční)

URL: www.ferratum.cz

Datum oprávnění k činnosti: 29.11.2012

Členství v registru

Poskytovatel může být členem některého z rejstříků (registrů), kde jsou vedeny např. záznamy o dlužnících. Přehled v tabulce.

Registry Členství
CBCB (BRKI) Ne
Ne
CNCB (NRKI) Ne
Ne
SOLUS Ne
Ne
APNÚ Ne
Ne

 

Ferratum Bank

Produkt a služba flexibilní půjčky pro opakované půjčování bez podávání žádostí je od zavedené společnosti. Provozovatelem a poskytovatelem je Ferraum Bank p.l.c., která je součástí mezinárodní finanční skupiny Ferratum Group. 

V České republice značka Ferratum působí již mnoho let a to s úspěchem. Je také poskytovatelem půjčky Ferratum (malá půjčka před výplatou do 15.000 Kč), které využilo několik desítek tisíc klientů.

Zákaznická infolinka je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kontaktovat je možné na telefonním čísle +420 245 001 715 nebo emailem info@ferratumbank.cz (odpověď do druhého pracovního dne).

Lidé často chybně hledají:

Kredit limit, Kreditlimit, Creditlimit, Creditlimit.cz a podobně. Správně je pouze Credit Limit.

 

Najdete nás na sítích...

 Pujcek.cz na YouTube.com  Pujcek.cz na Facebooku  Pujcek.cz na Twitter

QR kód Pujcek.cz - Porovnání půjček online

ČNB: Regulované subjekty

telefon: 910 120 922
(telefonické spojení neslouží pro sjednávání ani dotazy k produktům)
 
Pujcek.cz - Srovnávání půjček:
Po—pá: Online 24 hodin
So—ne: Online 24 hodin
Svátky: Online 24 hodin

Anketa

Půjčíte si online?

Celkový počet hlasů: 3068

Dbáme na Vaši bezpečnost

Zabezpečení DNSSEC SSL certyfikace Let´s Encrypt GDPR - zabezpečení osobních údajů

© 2012-2023 Všechna práva vyhrazena. Stránky obsahují reklamní sdělení. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost informací u poskytovatelů. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode