Zonky snižuje minimální výši půjčky na 5 tisíc Kč - pomůže řešit nutné výdaje efektivně a férově

11.04.2023 13:54

Zonky půjčka od 5000 KčZonky snížilo minimální výši půjčky z 20 tisíc na 5 tisíc korun. Tímto krokem chce pomoci klientům řešit nutné výdaje, na které nemají dostatek finančních prostředků, jako například výměnu domácích spotřebičů nebo nedoplatky za energie. Změna minimální výše půjčky však neovlivňuje ostatní parametry půjčky, jako je maximální výše nebo doba splácení.

"V této ekonomické situaci se naši klienti snaží nezadlužovat více, než je nezbytně nutné. Bohužel někteří z nich nemají dostatečnou finanční rezervu na pokrytí neočekávaných výdajů, jako jsou nedoplatky za energie nebo rozbité spotřebiče. Chceme klientům pomoci v těchto situacích a nabídnout jim nižší půjčku s férovými podmínkami," vysvětluje Veronika Benešová, vedoucí oddělení půjček a pojištění Air Bank a Zonky.

Klienti mohou sjednat půjčku Zonky s úrokovou sazbou již od 4,99 % ročně jako neúčelový spotřebitelský úvěr na cokoliv. Půjčku si mohou kompletně sjednat online a zdarma provádět mimořádné splátky nebo ji kdykoliv předčasně splatit. Klienti si také mohou jednou ročně změnit termín měsíční splátky. Zonky neúčtuje žádné skryté poplatky a za poskytnutí půjčky si účtuje 2 % z půjčené částky. Zonky je dlouhodobě považováno za jednoho z nejodpovědnějších poskytovatelů půjček na českém trhu a často se umisťuje na předních místech Indexu odpovědného úvěrování neziskové organizace Člověk v tísni.

Zpět

 

Najdete nás na sítích...

 Pujcek.cz na YouTube.com  Pujcek.cz na Facebooku  Pujcek.cz na Twitter

QR kód Pujcek.cz - Porovnání půjček online

ČNB: Regulované subjekty

telefon: 910 120 922
(telefonické spojení neslouží pro sjednávání ani dotazy k produktům)
 
Srovnávání půjček online:
Po—pá: Otevřeno 24 hodin
So—ne: Otevřeno 24 hodin
Svátky: Otevřeno 24 hodin

Anketa

Půjčíte si online?

Celkový počet hlasů: 909

Dbáme na Vaši bezpečnost

Zabezpečení DNSSEC SSL certyfikace Let´s Encrypt GDPR - zabezpečení osobních údajů

© 2012-2023 Všechna práva vyhrazena. Stránky obsahují reklamní sdělení. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost informací u poskytovatelů. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode