Konsolidace ulehčí život, když máte více půjček

12.10.2016 10:09

Konsolidace půjček ulehčí život s více půjčkami

Sjednali jste si v minulosti více půjček a teď nestíháte splácet? Zdá se vám, že je těch splátek nějak moc a vy ztrácíte přehled? Anebo chcete ušetřit? Začněte uvažovat o konsolidaci půjček

Co to je konsolidace? 

Za cizím názvem skrývá poměrně jednoduchá věc – sloučení více půjček do jedné. Můžete takto sloučit veškeré své úvěry, kreditní karty i kontokorenty do jedné, výhodnější půjčky. Z toho plynou jasné výhody: jednak snížíte nadměrné výdaje vašeho rodinného rozpočtu a navíc získáte lepší přehled o svých závazcích. Novou půjčku si pak navíc můžete upravit dle svých vlastních potřeb. 

Poskytovatelé

Konsolidaci půjček v dnešní době provádí celá řada bankovních i nebankovních institucí. Při výběru zkuste svou žádostí oslovit více poskytovatelů. Následně si vyberete tu nejlepší nabídku.

Bankovní konsolidace Nebankovní konsolidace
ČSOB konsolidace Home Credit konsolidace
Sberbank konsolidace Vitacredit konsolidace
Česká spořitelna konsolidace Acema konsolidace
  Zonky.cz
  Benefi

Vybírejte konsolidaci půjček od prověřené společnosti, se kterou získáte výhodnější úroky a výrazně nižší splátky. Navíc ušetříte spoustu peněz na poplatcích, které byste jinak platili za každý úvěr. Každý měsíc tak můžete uspořit i několik tisíc korun. Třeba konsolidaci půjček Acema a Vitacredit získáte bez doložení příjmů a bez registru. Šanci na lepší půjčku tak mají i ti, které odmítla banka kvůli záznamu v registru dlužníků. 

Nebojte se změny

Konsolidace půjček může pomoci a usnadnit život. Jedna (a menší) splátka znamená méně starostí. Máte dobrý přehled o svých závazcích a staráte se jen o jednu půjčku. Dobře si ovšem vyberte poskytovatele konsolidace. Zaměřte se na to, jak dlouho budete nový úvěr splácet, a s jakými úroky a poplatky. Jinými slovy, vyberte si skutečně výhodný produkt! Tento požadavek ověření poskytovatelé (vizte tabulka) bez debat splňují. Díky výhodným úrokovým podmínkám se někteří stávají vítězem testu nebankovních půjček, které uskutečňuje Evropské sdružení pro ochranu práv spotřebitelů.

Zpět

Články

 

Najdete nás na sítích...

 Pujcek.cz na YouTube.com  Pujcek.cz na Facebooku  Pujcek.cz na Twitter

QR kód Pujcek.cz - Porovnání půjček online

ČNB: Regulované subjekty

telefon: 910 120 922
(telefonické spojení neslouží pro sjednávání ani dotazy k produktům)
 
Pujcek.cz - Srovnávání půjček:
Po—pá: Online 24 hodin
So—ne: Online 24 hodin
Svátky: Online 24 hodin

Anketa

Půjčíte si online?

Celkový počet hlasů: 2635

Dbáme na Vaši bezpečnost

Zabezpečení DNSSEC SSL certyfikace Let´s Encrypt GDPR - zabezpečení osobních údajů

© 2012-2023 Všechna práva vyhrazena. Stránky obsahují reklamní sdělení. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost informací u poskytovatelů. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode