Sloučení půjček (= konsolidace)

Zde máte možnost vybrat si z uvedených nabídek některého z poskytovatelů sloučení půjček - vizte tabulka. 

Vyplněním nezávazné online žádosti, získáte nabídku na míru od společností, kterou si vyberete! Oslovit můžete neomezeně poskytovatelů konsolidací. Zvýšíte tak své šance, Začněte  s výběrem...

 Česká spořitelna sloučení půjčekNejlepší hodnocení MONETA Money Bank půjčky online 

Česká spořitelna

2.000 - 2.500.000

Poplatky 

2 800 Kč

Úrok od

6,9%

Splatnost

až 10 let

 Žádost - sloučení České spořitelny (ČS) 
Detail konsoildace
Raiffeisenbank RePůjčka - konsolidace a refinancování půjček

RB RePůjčka

5.000 - 800.000

Poplatek

zdarma

Úrok od

6,7%

Splatnost

až 10 let

 Žádost - refinancování ČSOB 
Detail refinancování
Zonky sloučení půjčekNejlepší hodnocení MONETA Money Bank půjčky online 

Zonky

20.000 - 1.200.000

Poplatek 

2 %

Úrok od

3,99%

Splatnost

0,5-7 let

 Žádost - sloučení Zonky.cz 
Detail konsoldiace

 

Co je sloučení půjček a jak jej využít?

Pokud potřebujete "zkrotit dluhy" nebo jednoduše udělat ve svých půjčkách (úvěrech) pořádek, sloučení půjček, neboli konsolidace (konsolidovat znamená sloučit) v tom velmi pomůže. Nejenom, že ze svých závazků uděláte pouze jeden, ale také ušetříte. Jak ušetříte? Jednoduše - dostanete lepší úrok a celkově budete mít nižší náklady, než doposud. Snížíte si splátku a ušetříte tak třeba tisíce korun měsíčně.

Sloučení půjček - schéma a vysvětlení procesu

Sloučení půjček je proces, při kterém se několik různých půjček spojí do jedné a člověk tak má jen jednu půjčku s jednou splátkou a jedním úrokem. Tento proces může pomoci zjednodušit splácení a může také snížit celkovou výši splátek. 

Důležité je si ale uvědomit, že sloučením půjček se prodlouží doba splácení a celkově se tak může často prodražit. Je proto důležité pečlivě zvážit, zda se sloučení půjček v dané situaci vyplatí a porovnat si nabídky různých poskytovatelů půjček.

 

Chcete také ušetřit? Vyberte si z nabídky a oslovte ověřené poskytovatele!

 

Pro koho je výhodné sloučit půjčky?

Sloučení půjček může být výhodné pro lidi, kteří mají několik různých půjček s různými splátkami a úroky. Sloučením do jedné se může snížit celková výše splátek a zjednodušit splácení, protože člověk bude splácet jen jednu půjčku s jednou splátkou a jedním úrokem. 

Sloučením půjček může také snížit stres spojený s plněním několika půjček najednou. Je však důležité si uvědomit, že sloučením se prodlouží doba splácení a celkově se tak může prodražit, proto je důležité pečlivě zvážit, zda se sloučení půjček v dané situaci opravdu vyplatí.

Příklad, co se dá sloučit

Níže jsou uvedeny nejběžnější úvěrové produkty, které je možné refinancovat a sloužit do jednoho úvěru s jednou splátkou a delší dobou splácení:

  • všechny půjčky a úvěry (spotřebitelské, splátkové, hypoteční, atd.)
  • kontokorenty
  • leasingy
  • kreditní karty

 

Jak to porobíhá

Nezávazně požádáte vybrané poskytovatele o konsolidaci vašich půjček. Bude vám vytvořena nabídka. Ihned tedy víte, o kolik můžete za své stávající závazky platit méně. Pokud se vám bude nabídka líbit a využijete ji, nová společnost vyplatí všechny zbývající závazky a poskytne novou půjčku v součtu těch vyplacených.

 

Příklad

Pan Novák má aktuálně nesplacenou:

  • půjčku na auto 100.000 Kč (úrok 11,8 %, měsíční splátka 1358 Kč), 

  • další ve výši 12.000 (úrok 8 %, měsíční splátka 645 Kč) a 

  • úvěr na rekonstrukci 75.000 Kč (10,2 %, měsíční splátka 1552 Kč). 

Aby nemusel platit 3 společnostem, jelikož má každou od jiného poskytovatele, různě drahé splátky, rozhodl se konsolidovat je do jedné půjčky a ušetřit. Nyní má jednu půjčku (původní byly splaceny) s úrokem 6,9 %, měsíční splátkou 2250 Kč.

Sloučení nebankovních půjček bez registru a zástavy nemovitosti

Sloučení nebankovních půjček bez registru a zástavy nemovitosti je možné u některých poskytovatelů nebankovních půjček. Tyto půjčky jsou určeny pro lidi, kteří potřebují půjčit peníze, ale nemohou si je půjčit v bance nebo jiném finančním instituci kvůli negativnímu záznamu v registru dlužníků nebo kvůli nedostatečným příjmům nebo jiným důvodům. 

Sloučením těchto půjček do jedné se může snížit celková výše splátek a zjednodušit splácení, protože člověk bude splácet jen jednu půjčku s jednou splátkou a jedním úrokem. 

Je však důležité si uvědomit, že tyto půjčky bývají dražší než běžné bankovní půjčky, proto je důležité pečlivě zvážit, zda se sloučení nebankovních půjček v dané situaci opravdu vyplatí a porovnat si nabídky různých poskytovatelů půjček.

 

 

Najdete nás na sítích...

 Pujcek.cz na YouTube.com  Pujcek.cz na Facebooku  Pujcek.cz na Twitter

QR kód Pujcek.cz - Porovnání půjček online

ČNB: Regulované subjekty

telefon: 910 120 922
(telefonické spojení neslouží pro sjednávání ani dotazy k produktům)
 
Pujcek.cz - Srovnávání půjček:
Po—pá: Online 24 hodin
So—ne: Online 24 hodin
Svátky: Online 24 hodin

Anketa

Půjčíte si online?

Celkový počet hlasů: 2100

Dbáme na Vaši bezpečnost

Zabezpečení DNSSEC SSL certyfikace Let´s Encrypt GDPR - zabezpečení osobních údajů

© 2012-2023 Všechna práva vyhrazena. Stránky obsahují reklamní sdělení. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost informací u poskytovatelů. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode