RePůjčka od Raiffeisenbank

 • Raiffeisenbank RBInformace o schválení ihned a bez čekání
 • Bez poplatků, individuální možnosti splácení
 • Splácejte třeba o 50 % méně než dosud

Splácíte nevýhodné půjčky, kontokorent či úvěry z kreditní karty? Získejte výhodnější podmínky na 1 nebo více půjček a slučte si je do jedné - splácejte třeba o 50 % méně než doposud. Budete mít větší kontrolu nad svými financemi a ušetříte i za poplatky.

RePůjčka nabízí rychlé a snadné refinancování (převedení), konsolidaci (sloučení-spojení) půjček v rozmezí od 5 000 Kč do 800 000 Kč s dobou splatnosti od 3 měsíců až na 10 let. Využít můžete také prodloužení splatnosti.

Pro získání půjčky od RePůjčky je nutné vyplnit online žádost, která je velmi jednoduchá a rychlá. Schválení žádosti a nezbytných formalit je nadstandardně rychlé.

Repůjčka od Raiffeisenbank (RB) - konsolidace, sloučení, spojení a refinancování půjček online

Žádost o RePůjčku

ŽádostŽádost podáváte jednoduše online, kde vyplníte výši (součet) stávajících dluhů a kontaktní údaje. 

Na základě takto odeslaného formuláře budete v nejbližším čase kontaktováni s nabídkou.

 1. Odešlete jednoduchý  online formulář žádosti  (nezávazný)
 2. Budete kontaktováni s nabídkou a můžete si ihned domluvit případnou schůzku na pobočce nebo pokračovat online
 3. Kompletní předložení podmínek a nabídky
 4. Proběhne konsolidace a sloučení půjček do jedné či refinancování
 5. Nyní máte místo několika půjček jen jednu s jendou měsíční splátkou ve výši, kterou si vyberete

Po vaše zkontaktování a sdělení nabídky, vyřídíte sloučení půjček na domluvené pobočce, kde vás pracovník seznámí s kompletními podmínkami a pečlivě vše vysvětlí. Veškeré papírování bude vyřízeno za vás, tak aby jste mohli co nejvíce využít klidu a pohodlí od svých minulých dluhů.

RePůjčka dbá na bezpečnost svých zákazníků a jejich soukromí, a proto je jejich online platforma zabezpečená nejmodernějšími bezpečnostními prvky.

Je určena všem zájemcům po celé České republice. RePůjčka je součástí produktové řady české Raiffeisenbank (součást mezinárodní finanční skupiny Raiffeisen), která má s poskytováním finančních služeb zkušenosti po generace.

Žádost můžete vyřídit kompletně online i s kalkulací splátek a nákladů.

Recenze

Konsolidace úvěrů (sloučení, neboli spojení půjček a podobně) je proces, kdy se všechny vaše úvěry spojí do jednoho a vy tak můžete splácet jen jednu měsíční splátku. Tento proces je velmi užitečný pro lidi, kteří mají mnoho různých úvěrů a je pro ně složité zaplatit všechny splátky včas. Konsolidací úvěrů můžete také snížit celkové úrokové sazby a zjednodušit si život tím, že budete mít pouze jednu splátku.

Refinancování úvěrů je proces, při kterém se vaše stávající úvěry převedou na nové s lepšími podmínkami. Toto je velmi užitečné pro lidi, kteří platí vysoké úroky nebo mají úvěry s nevýhodnými podmínkami. Refinancováním můžete získat nižší úrokové sazby nebo delší splatnost úvěru, což vám může pomoci snížit měsíční splátky.

Raiffeisenbank nabízí obě tyto služby v jedné (tzv. 2 v 1) pod názvem RePůjčka. Velkou výhodou pro žadatele je možnost kompletního vyřízení online jak pro nové, tak pro stávající zákazniky banky. Stávající zákazníci mají vyžízení sloučení nebo refinancování hotové obratem - do několika mintu od odeslání žádosti se dozví výsledek s nabídkou. 

Pokud žadatel potřebuje s něčím poradit či doplnit k online žádosti informace, zástupci banky jsou velmi ochotní a pomohou s výběrem nejvýhodnějšího řešení nebo nastavením parametrů. 

Banka nabízí bezplatnou online kalkulačku, která vám pomůže předem zjistit, jaký typ (refinancování nebo konsolidace) by pro vás byl nejvýhodnější a zároveň se předem dozvíte předběžné náklady a výši splátky.

Jako možnou záchranu pro případy, kdy se může stát, že nezvládne splácet závazky kvůli pracovní neschopnosti, ztrátě zaměstnání nebo nehodě, nabízí banka pojištění. Pojištění k půjčce, které má zajistit ochranu v nepříznivých životních situacích

Celkově se dá RB doporučit pro všechny, kteří hledají možnosti, jak snížit svoje měsíční splátky nebo získat úvěr s lepšími podmínkami. Banka je profesionální a její zástupci jsou velmi ochotní a příjemní.

Refinancování, sloučení, konsolidace a spojení půjček k RB - Raiffeisenbank - online žádost a výpočet kalkulačky

Reprezentativní příklad - ceník

Výše půjčky 290 000 Kč na 120 měsíců při měsíční splátce 3 323 Kč, pevná úroková sazba 6,7 % p. a., RPSN 6,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 398 760 Kč.

 
Odměna za řádné splácení  
Celková výše úvěru: 290 000 Kč
Doba trvání úvěru: 120 měsíců
Úroková sazba: 6,7 % p.a.
Výše měsíční splátky: 3 323 Kč
RPSN: 6,9 %
Celková částka splatná spotřebitelem: 398 760 Kč

Diskuze

Pomocí formuláře od Facebooku můžete diskutovat o refinancování a sloučení (konsolidaci) půjček od Raiffeisenbank (RB). Potřebujete-li poradit, neváhejte nás kontaktovat třeba pomocí chatu či formuláře.

Specifikace

 • 5 000 až 800 000 Kč
 • Splatnost až na 10 let
 • Výhodný úrok od 6,7 % Tip
 • Online během pár minut  Nejlepší
 • Mimořádné splátky Zdarma
 • Předčasné splacení Zdarma
 • Již od 1 půjčky
 • Na cokoliv
 • Mimořádné splátky

Podmínky

 • 18 a více let
 • Občanský průkaz
1. půjčka zdarma NE
Kontrola registru ANO
Potvrzení o příjmu ANO
Potvrzení zaměstnání NE
Ručitel NE
Bezúčelová ANO
Předčasné splacení zdarma ANO

Naše hodnocení

95 %

Vaše zkušenosti

"Refinancováním mých půjček u RB jsem snížila svoje měsíční splátky o více než polovinu! Zástupci banky byli velmi ochotní a pomohli mi vybrat nejvýhodnější variantu. Jsem velmi spokojená s touto službou a vřele ji doporučuji ostatním."
Marie 48let, Modletice
 
"Konsolidací mých úvěrů jsem zjednodušila svoji finanční situaci a získala nižší úrokové sazby. Proces byl jednoduchý a rychlý. Doporučuji všem, kteří mají problémy s placením více splátek."
Elvíra 29 let, Praha
 
"Banka mi nabídla skvělé podmínky pro refinancování mých půjček a byla ochotná mi poradit s výběrem a optimálním nastavením splátek. Jsem velmi spokojená s celým procesem a výsledkem."
Magdalena 54 let, Tanvald

Poskytovatel

Raiffeisenbank RB

Česká spořitelna, a.s.

Sídlo: Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, Česká republika 

IČ: 49240901

Typ subjektu: Banka 

Datum oprávnění k činnosti: 25. 6. 1993

URL: www.rb.cz

Telefon: 412 440 000

Raiffeisenbank ČR

Raiffeisenbank je česká banka, která patří do skupiny Raiffeisen Bank International. Banka poskytuje širokou škálu finančních služeb pro jednotlivce i podniky, včetně běžných účtů, hypotečních úvěrů, úvěrů na konsolidaci dluhů a refinancování úvěrů. Banka také nabízí platební karty, pojištění, investiční a spořicí produkty a další služby.

Raiffeisenbank má v České republice přes 300 poboček a je jednou z největších bank v zemi. Banka je známá svou profesionalitou a schopností poskytovat kvalitní služby svým klientům. Zástupci banky jsou ochotní poradit s výběrem nejvýhodnějšího finančního produktu pro vaše potřeby a jsou k dispozici přes různé komunikační kanály, včetně online chatu a telefonické linky.

Raiffeisenbank je pro všechny, kteří hledají profesionální a spolehlivou banku pro svoje finanční potřeby.

 

Najdete nás na sítích...

 Pujcek.cz na YouTube.com  Pujcek.cz na Facebooku  Pujcek.cz na Twitter

QR kód Pujcek.cz - Porovnání půjček online

ČNB: Regulované subjekty

telefon: 910 120 922
(telefonické spojení neslouží pro sjednávání ani dotazy k produktům)
 
Pujcek.cz - Srovnávání půjček:
Po—pá: Online 24 hodin
So—ne: Online 24 hodin
Svátky: Online 24 hodin

Anketa

Půjčíte si online?

Ano  (1 501) 43%
Ne  (1 132) 32%

Celkový počet hlasů: 3501

Dbáme na Vaši bezpečnost

Zabezpečení DNSSEC SSL certyfikace Let´s Encrypt GDPR - zabezpečení osobních údajů

© 2012-2024 Všechna práva vyhrazena. Stránky obsahují reklamní sdělení. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost informací u poskytovatelů. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode