Půjčky na složenku bez vlastního účtu

Půjčka na složenku do 5000 i 10000 Kč

 

Pokud chcete získat půjčku i bez účtu, máte 2 možnosti: peníze v hotovosti, nebo na složenku. Doporučujeme oslovit více poskytovatelů najednou a následně si můžete vybrat tu nejvhodnější nabídku. 

 
ExpressCash půjčka s exekucí v hotovosti

ExpressCash půjčka

5000 - 70.000

V hotovosti 

Ano

Splatnost

14 měsíců

 Půjčit si Ferratum půjčku online 
Detail půjčky
Provident půjčka onlineHodnocení půjčky Provident je průměrné

Provident půjčka

3.000 - 130.000

V hotovosti

Ano

Splatnost

1-2 let

  
Detail půjčky
FairCredit - Fajn půjčka v hotovosti

FairCredit půjčka

4.000 - 150.000

V hotovosti

ANO

Splatnost

až 3 roky

  
Detail půjčky
Creditportal - Credit30 je půjčka v hotovosti

Creditportal půjčka

500 - 5.000

V hotovosti

ANO

Splatnost

5-30 dní

  
Detail půjčky
 

Půjčka na míru dle zadaných parametrů

Jaký bude průběh?

  1. Vyplňte formulář žádosti níže (nezávazný) nebo zde.
  2. Agragátor vyhodnotí, kde máte nějvětší šanci na získání půjčky a jaká je nabídka
  3. Dostanete informaci přes SMS nebo emailem o schválení

 

K čemu a proč přes složenku

Tuto možnost můžete zvolit v případě, kdy třeba nemáte účet, nebo jej máte, ale nechcete aby na něj přišli peníze (využívají toho velmi často žadatelé, kteří mají exekuce na účet).

Dnes již tímto způsobem získáte pouze malé krátkodobé půjčky na složenku. Kratkodobě (standardně 1 až 45 dní) můžete mít na složenku půjčeno 5000 nebo i 10000 Kč (rozpětí je 100-20 000 Kč). 

Půjčka na složenku je typ půjčky, která se obvykle poskytuje na krátkodobé období a je dostupná i pro lidi s nižším příjmem nebo s negativními záznamy v registrech dlužníků. Půjčka se poskytuje bez potřeby prokazovat příjem a bez nutnosti ručení nemovitostí či jinými hodnotnými předměty. Půjčené peníze se většinou posílají na účet nebo jsou předány přímo v hotovosti.

Výplata půjčky se obvykle provádí prostřednictvím složenky, což je papírový doklad, který se vkládá do schránky pošty nebo se předává osobně v pobočce pošty. Vyplacení půjčky se tedy provádí vyplacením složenky. Tento způsob splácení je vhodný pro lidi, kteří nemají bankovní účet nebo nemají možnost platit přes internet.

 

Kdo je poskytuje?

Dnes již můžete mít rychlé půjčky na složenku od mnoha společností. Oblíbené jsou například Ferratum a Crediton (Krediton). Oba poskytovatelé dokonce nabízí 1. půjčka do 30 dní zdarma. Pokud si půjčujete prvně a vrátíte peníze včas, nic navíc nepřeplatíte a peníze tak byly půjčeny zdarma. V 97% případů dojde ke schválení bez doložení příjmu a bez registru.

Ostatní poskytovatelé často mají také první půjčení zdarma, ale neumožňují poskytnutí peněz bez vlastního účtu.

 

SMS půjčky před výplatou na složenku:
Ferratum půjčka na složenku online až 10 000 Kč Půjčka Ferratum 1. Půjčka zdarma
Crediton (Krediton) půjčka na složenku až 8 000 Kč Půjčka CreditOn 1. Půjčka zdarma

 

Získání půjčky ihned bez účtu je možné, ale člověk nemá příliš na výběr. Poskytovatelé tuto formu poukázání peněz neradi vidí a rychlé půjčky pro problémové klienty tak poskytuje ve většině případů bankovním převodem z účtu na účet.

 

Jak jsou peníze vyplaceny

Poskytovatel půjčku vyplatí pomocí poštovní poukázky typu B, která slouží pro vyplacení hotovosti příjemci na jeho adresu. Pro její přijetí je nutné, aby u sebe měl příjemce doklad totožnosti.

 

Srovnávejte

Nebojte se srovnávat nabídky poskytovatelů. Porovnání parametrů a celkově toho co kdo nabízí nic nestojí. Před tím, než si tedy požádáte o půjčku, zjistěte si, jestli to je ta nejlepší. Pomocí zde uvedeného formuláře dokáže počítač vybrat ty nejvhodnější půjčky na složenku, odpovídající žadateli.

Je důležité si uvědomit, že půjčky na složenku jsou obvykle spojeny s vyššími úrokovými sazbami a poplatky, než jsou u běžných půjček, a proto je důležité pečlivě zvážit, zda je taková půjčka pro vás vhodná a zda si ji můžete dovolit splácet. Doporučuje se také si pečlivě přečíst podmínky půjčky a zjistit, jaké jsou všechny poplatky spojené s půjčkou a zda je pro vás půjčka výhodná.

 

Najdete nás na sítích...

 Pujcek.cz na YouTube.com  Pujcek.cz na Facebooku  Pujcek.cz na Twitter

QR kód Pujcek.cz - Porovnání půjček online

ČNB: Regulované subjekty

telefon: 910 120 922
(telefonické spojení neslouží pro sjednávání ani dotazy k produktům)
 
Pujcek.cz - Srovnávání půjček:
Po—pá: Online 24 hodin
So—ne: Online 24 hodin
Svátky: Online 24 hodin

Anketa

Půjčíte si online?

Celkový počet hlasů: 3071

Dbáme na Vaši bezpečnost

Zabezpečení DNSSEC SSL certyfikace Let´s Encrypt GDPR - zabezpečení osobních údajů

© 2012-2023 Všechna práva vyhrazena. Stránky obsahují reklamní sdělení. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost informací u poskytovatelů. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode