Podvedený: přišel jsem o 14 tisíc a půjčku nedostal

25.07.2016 20:55

Zpověď podvedeného žadatele, který uvěřil nabídce firmy Biocare Medical Supplies s.r.o.  (jednatel Zoe Kokoni, Kyperská republika). Tato společnost je oznáčena jako podvodná a nesolidní vůči žadatelům. Údajnou půjčku nabízí pod názvem eXpres půjčka

Klient, který se svěřil se svým příběhem ve videu, dostal k podpisu příkazní smlouvu, což je opravdu nestandardní a již to by mělo žadatelům být podezřelé. Určitě se nejedná o úvěrovou smlouvu!

Podívejte se na autentickou zpověď podvedeného ve videu.

Nedoporučujeme v žádném případě tyto tzv. "pouliční půjčky", které poskytují neověřené společnosti. Žadatelé se vystavují vysokému riziku, kdy mohou přijít o své peníze či majetek (poplatky předem, zálohy nebo i zástavy) a minimálně také k úniku svých osobních údajů, které mohou být později zneužity. Vždy využijte nezávazných poptávek/žádostí, u kterých předem víte, kolik a za co zaplatíte a hlavně od koho půjčku žádáte.

Zpět

 

Najdete nás na sítích...

 Pujcek.cz na YouTube.com  Pujcek.cz na Facebooku  Pujcek.cz na Twitter

QR kód Pujcek.cz - Porovnání půjček online

ČNB: Regulované subjekty

telefon: 910 120 922
(telefonické spojení neslouží pro sjednávání ani dotazy k produktům)
 
Pujcek.cz - Srovnávání půjček:
Po—pá: Online 24 hodin
So—ne: Online 24 hodin
Svátky: Online 24 hodin

Anketa

Půjčíte si online?

Ano  (1 501) 43%
Ne  (1 132) 32%

Celkový počet hlasů: 3501

Dbáme na Vaši bezpečnost

Zabezpečení DNSSEC SSL certyfikace Let´s Encrypt GDPR - zabezpečení osobních údajů

© 2012-2024 Všechna práva vyhrazena. Stránky obsahují reklamní sdělení. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost informací u poskytovatelů. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode