MONETA Money Bank půjčka

MONETA Money Bank

MONETA Money Bank nabízí velice dobrou bankovní půjčku v rozmezí 20.000 až 800.000 Kč (přičemž kompletně online můžete získat půjčku do 300.000 Kč). Doba splatnosti je od 2 do 10ti let.

Půjčka je poskytována s nejnižším úrokem - již od 4,9% (v závislosti na výší a délce splatnosti), zcela zdarma a bez skytých poplatků. Jelikož se jedná o bankovní půjčku, dochází ke kontrole v registru dlužníků a případný záznam může znamenat zamítnutí žádosti.

Žádost o půjčku MONETA

Žádost o půjčku MONETA Money Bank je velmi jednoduché a rychlé - stačí vyplnit online žádost (online žádost je nezávazná a zdarma - jinak na pobočce za poplatek 1295 Kč). K úspěšnému procesu žádosti budete potřebovat potvrzení o příjmu (např. výpisem z bankovního účtu kam chodí mzda či jiné příjmy), popřípadě daňové přiznání či důchodový výměr a podobně. Dále pak občanský nebo řidičský průkaz či cestovní pas.

Po vyplnění a odeslání žádosti trvá (standardně) délka vyřízení cca 45 minut. Po schválení žádosti jsou peníze do 5 minut na připsány na účtě (nutné mít účet přímo od banky - možno zřídit společně s půjčkou bezplatný). Peníze si můžete vybrat převodem nebo v hotovosti na přepážce banky.

Recenze

Půjčka od MONETA Money Bank poskytuje skvělý úrok, který patří mezi ty úplně nejvýhodnější na trhu půjček. Další výhodou je bezpoplatková politika, a také výše limitu půjčky, který je až 800.000 korun. Nedá se také opomenout rychlost, jakou banka vyplácí schválené půjčky, a to do 5 minut přímo na účet.

Půjčka je dostupná pro fyzické osoby starší 18 let a s trvalým bydlištěm v ČR (nemusí být občanem ČR). Součástí benefitů půjčky je i odměňování za řádné splácení a to až do výše 500 Kč za každou splátku. 

Nevýhodou je omezení u vyšších půjček, kdy nad 300.000 Kč musí být doložen souhlas manžela nebo manželky a u částeck nad 500.000 Kč je v žádosti nutné uvést spolužadatele (manžela/ku nebo jinou osobu). Podmínkou získání půjčky je také minimální měsíční příjem ve výši alespoň 5.000 Kč (nebo základ daně za uplynulý rok 60.000 Kč a více).

Kvalifikovaná recenze půjčky MONETA Money Bank vychází velice kladně a to i přes to, že schvalovatelnost půjčky je na úrovni 42%.

Reprezentativní příklad - ceník

Výše úvěru 100 000 Kč, 96 splátek, měsíční splátka 1 598 Kč, roční úroková sazba 11,5 %, RPSN 12,1 %, celková částka splatná spotřebitelem 153 402 Kč. U částek vyšších než 300 000 Kč musí být doložen souhlas manžela/ky. U částek vyšších než 500 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná. Od výsledné schválené se může lišit na základě posouzení úvěruschopnosti žadatele a zohlednění individuálních slev.

Diskuse

Pomocí formuláře od Facebooku můžete diskutovat o půjčce od Moneta Money Bank. Potřebujete-li poradit, neváhejte nás kontaktovat třeba pomocí chatu vpravo dole. Využít můžete také formulář.

Specifikace

 • 20.000 - 800.000 Kč
 • Splatnost 2 až 10 let
 • Výborný úrok od 4,9% AKCE
 • Při sjednání online bez poplatku
 • Peníze vyplaceny na účet do 5 minut
 • Bez ručitele
 • Na cokoliv
 • Kompletně online u půjček do 300.000 Kč

Podmínky

 • věk min. 18 let
 • Trvalé bydliště v ČR
 • Bankovní účet
 • Příjem min. 5000/měsíčně
 
1. půjčka zdarma NE
Kontrola registru ANO
Potvrzení o příjmu ANO
Potvrzení zaměstnání NE
Ručitel NE
Bezúčelová ANO
Předčasné splacení zdarma ANO

Naše hodnocení

94 %

Vaše zkušenosti

"Moneta mi dala super úrok na částku, kterou jsem potřebovala. Podmínkou však bylo potvrzení o příjmu ze zaměstnání"
Markéta 28 let, Vokovice
 
"Nízký úrok, banka, přehledná nabídka půjčky. Proto jsem si Monetu vybral"
Vladan 31 let, Praha
 
"Byla jsem s vyřízením a poskytnutím spokojená. Banku doporučuji"
Ingrid 42 let, Telč

Vaše hodnocení

 

Poskytovatel

Moneta Money Bank

MONETA Money Bank, a.s.

Sídlo: Vyskočilova 1422/1a, Michle, 140 00 Praha 4, Česká republika

IČ: 25672720

Typ subjektu: Banka 

Datum oprávnění k činnosti: 09.06.1998

URL: www.moneta.cz

Členství v registru

Poskytovatel může být členem některého z rejstříků (registrů), kde jsou vedeny např. záznamy o dlužnících. Přehled v tabulce.

Registry Členství
CBCB (BRKI) Ano
Ano
CNCB (NRKI)  Ne
Ne
SOLUS Ano
Ano
APNÚ Ne
Ne

 

MONETA Money Bank

MONETA je spolehlivá a moderní banka, která nabízí velice výhodnou bankovní online půjčku. Banka vznikla v roce 1998 (původně jako GE Capital Bank, následně GE Money Bank a nyní jako MONETA Money Bank). Jedná se pořád o stejnou instituci, která však prošla rebrandingy. 

Banka získala od svého vzniku celou řadu různých ocenění za své produkty. V oblasti půjček je hlavním lákadlem rychlé doručení peněz klientům a poměrně benevolentní podmínky pro získání půjčky oproti jiným bankám v ČR.

 

Najdete nás na sítích...

    Pujcek.cz na YouTube.com     Pujcek.cz na Facebooku

    Pujcek.cz na Google Plus     Pujcek.cz na Twitter

Anketa

Půjčíte si online?

Celkový počet hlasů: 119

© 2012-2019 Všechna práva vyhrazena. Srovnání online půjček na Pujcek.cz. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost přímo u poskytovatelů. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode