MONETA - konsolidace

MONETA Money Bank - konsolidace, sloučení, refinancování půjčekKonsolidace půjček je proces sloučení více půjček do jedné, který může pomoci zjednodušit splácení a snížit měsíční splátky. 

Moneta Money Bank je banka, která poskytuje různé finanční služby, včetně možnosti konsolidace půjček. Někdy je to též nazýváno refinancování nebo sloučení.

Pokud máte více půjček a chcete je sloučit do jedné, můžete se obrátit na Moneta Money Bank a zjistit, zda pro vás má vhodnou nabídku konsolidace půjček

TIP: Zažádejte si o konsolidaci půjček online a ušetřete za poplatek 2 495 Kč.

Pokud se rozhodnete pro konsolidaci půjček u Moneta Money Bank, můžete se obrátit na jejich zákaznickou podporu a zjistit podrobnosti o tom, jak postupovat - jednoduše odešlete nezávaznou žádost a bankovní specialista se s vámi obratem spojí.

Konsolidace, refinancovaní a sloučení půjček od MONETA Money Bank MMB

Žádost o sloučení (konsolidaci) půjček

Žádost o sloučení půjček podáváte jednoduše online, kde vyplníte výši (součet) stávajících dluhů a kontaktní údaje. 

Na základě takto odeslaného formuláře budete v nejbližším čase kontaktováni s nabídkou.

 1. Odešlete jednoduchý  online formulář žádosti  (nezávazný)
 2. Budete kontaktováni s nabídkou a můžete si ihned domluvit případnou schůzku na pobočce nebo pokračovat online
 3. Kompletní předložení podmínek a nabídky
 4. Proběhne konsolidace a sloučení půjček do jedné
 5. Nyní máte místo několika půjček jen jednu s jendou měsíční splátkou ve výši, kterou si vyberete

Po vaše zkontaktování a sdělení nabídky, vyřídíte sloučení půjček na domluvené pobočce, kde vás pracovník seznámí s kompletními podmínkami a pečlivě vše vysvětlí. Veškeré papírování bude vyřízeno za vás, tak aby jste mohli co nejvíce využít klidu a pohodlí od svých minulých dluhů.

Konsolidaci můžete využít i kompletně online i s kalkulací splátek a nákladů.

Recenze

Konsolidace půjček od společnosti Monety je dobrý způsob, jak zlepšit svou finanční situaci a ušetřit na měsíčních splátkách. Já osobně jsem tuto službu vyzkoušel a byl velmi spokojený.

Proces konsolidace půjček je velmi jednoduchý a rychlý. Stačí vyplnit online formulář a počkat na schválení. Konzultanti společnosti Moneta jsou velmi ochotní a pomohou vám s každým krokem cesty. Já osobně jsem se ptal na spoustu otázek a vždy jsem dostal kvalitní a rychlou odpověď.

Díky konsolidaci půjček jsem byl schopen snížit své měsíční splátky a získat lepší úrokovou sazbu. Celkově to byla velmi užitečná služba, která mi lidem s více jak jednou půjčekou, nebo i jednou, ale nevýhodnou, pomůže zlepšit finanční situaci.

Pokud hledáte způsob, jak ušetřit na svých měsíčních splátkách a zlepšit svou finanční situaci, rozhodně bych doporučil zvážit konsolidaci půjček od banky Moneta. Je to rychlý a snadný způsob, jak získat lepší přehled o svých finančních závazcích a ušetřit peníze.

Proces konsolidace půjček obvykle zahrnuje posouzení vaší finanční situace a schopnosti splácet, a následné sjednání nové půjčky, která bude sloučením všech vašich půjček. Moneta Money Bank by vám měla poskytnout informace o podmínkách takové půjčky, včetně úrokové sazby, délky splácení a dalších poplatků spojených s konsolidací.

Splátky si žadatel může zdarma upravit, dle svých potřeb. Zbytenčné papírování a vyplacení stávajícíh půjček u jiných poskytovatelů Spořitelna vyřídí za klienta.

Moneta je tradiční a ověřená společnost s mezinárodní působností a miliony klientů. Její podmínky jsou přehledné a neobsahují žádné podvodné praktiky. Žadatel a klient se tedy nemusí bát, že by někomu mohl naletět.

Je důležité si ale uvědomit, že konsolidace půjček může být pro některé lidi výhodná, zatímco pro jiné může být nevýhodná. Je tedy důležité zvážit všechny dostupné možnosti a porovnat je s vašimi finančními potřebami a možnostmi splácení, abyste se rozhodli, co je pro vás nejlepší.

 

Reprezentativní příklad - ceník

Výše úvěru 350 000 Kč, 120 splátek, měsíční splátka 4 154,56 Kč, roční úroková sazba 7,5 %, poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti na obchodním místě 1 795 Kč, RPSN 7,87 %, celková částka splatná spotřebitelem 502 179,09 Kč. Tato nabídka není závazná. Banka si vyhrazuje právo žádosti o úvěr nevyhovět.

 
Příklad  
Celková výše úvěru: 250 000 Kč
Doba trvání úvěru: 120 měsíců
Úroková sazba: 7,5 % p.a.
Výše měsíční splátky: 4 154,56 Kč
Jednorázový poplatek za zpracování úvěru při podání žádosti na obchodním místě: 1 795 Kč
RPSN: 7,87 %
Celková částka splatná spotřebitelem: 502 179,09 Kč

 

Částky nad 1 milion korun

U částek vyšších než 1 000 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba.

Diskuze

Pomocí formuláře od Facebooku můžete diskutovat o sloučení (konsolidaci) půjček od MONETA Money Bank. Potřebujete-li poradit, neváhejte nás kontaktovat třeba pomocí chatu či formuláře.

MONETA Money Bank - refinancování, konsolidace a sloučení půjček

Specifikace

 • 5 tis. až 1,5 mil. Kč
 • Splatnost až na 10 let
 • Online žádost bez poplatku
 • Výhodný úrok od 6,3 %
 • Snížení splátky až o 50 %
 • Refinancování i 1 půjčky
 • Peníze v hotovosti ihned
 • Na cokoliv
 • Bez ručitele a zajištění
 • Předčasné splacení
 • Mimořádné splátky

Podmínky

 • 18 a více let
 • Občanský průkaz
 • Žadatel bez probíhající insolvence či exekuce
1. půjčka zdarma NE
Kontrola registru ANO
Potvrzení o příjmu ANO
Potvrzení zaměstnání NE
Ručitel NE
Bezúčelová ANO
Předčasné splacení zdarma ANO

 

Naše hodnocení

93 %

Vaše zkušenosti

"Jsem s Monetou velmi spokojený. Konsolidace půjček byla rychlá a bez problémů. Oceňuji přehledné podmínky a férové jednání ze strany společnosti. Navíc mi pomohli sestavit plán splácení, díky kterému jsem snadno zvládnul splácet všechny své půjčky."
Kryšpín 32 let, Praha
 
"Moneta je skvělá volba pro konsolidaci půjček. Jejich online proces je rychlý a snadno pochopitelný, a zaměstnanci jsou velmi ochotní pomoci s jakýmikoli dotazy nebo problémy. Konsolidace půjček mi pomohla snížit měsíční splátky a ušetřit spoustu peněz díky nižším úrokům. Doporučuji Monetu každému, kdo hledá způsob, jak zjednodušit své finanční závazky."
Václav 49 let, Svijany
 
"Moneta je skvělá společnost s profesionálním přístupem. Konsolidace půjček proběhla rychle. Sestavit plán splácení nebyl vůbec problém. Teď už všechny své půjčky mám splaceny a mám jednu jedninou. Můžu jen doporučit."
Madlenka 61 let, Máslovice

Poskytovatel

MONETA Money Bank

MONETA Money Bank, a.s.

Sídlo: Vyskočilova 1442/1b, 140 28 Praha 4, Česká republika 

IČ: 25672720

Typ subjektu: Banka 

Datum oprávnění k činnosti: 9.6.1998

URL: www.moneta.cz

Telefon: 800 10 30 60

MONETA Money Bank

Moneta Money Bank je česká banka, která poskytuje širokou škálu finančních služeb pro klienty v České republice. Mezi její hlavní služby patří poskytování úvěrů a půjček, správa účtů, platby kartou a vkladové produkty. Banka se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb a individuálního přístupu k zákazníkům. 

Má pobočky po celé České republice a také online služby, díky kterým mohou klienti vyřizovat své finanční záležitosti kdykoli a odkudkoli přes internet. Moneta Money Bank je součástí skupiny Moneta, což je jedna z největších finančních institucí v České republice. 

Banka je zaměřena na poskytování finančních služeb pro jednotlivce, rodiny a malé a střední podniky. V rámci svého poslání se snaží podporovat rozvoj a zlepšovat kvalitu života svých klientů a společnosti jako celku.

 

Najdete nás na sítích...

 Pujcek.cz na YouTube.com  Pujcek.cz na Facebooku  Pujcek.cz na Twitter

QR kód Pujcek.cz - Porovnání půjček online

ČNB: Regulované subjekty

telefon: 910 120 922
(telefonické spojení neslouží pro sjednávání ani dotazy k produktům)
 
Pujcek.cz - Srovnávání půjček:
Po—pá: Online 24 hodin
So—ne: Online 24 hodin
Svátky: Online 24 hodin

Anketa

Půjčíte si online?

Celkový počet hlasů: 3071

Dbáme na Vaši bezpečnost

Zabezpečení DNSSEC SSL certyfikace Let´s Encrypt GDPR - zabezpečení osobních údajů

© 2012-2023 Všechna práva vyhrazena. Stránky obsahují reklamní sdělení. Provozovatel neposkytuje ani nezprostředkovává žádný z produktů. Vždy zkontrolujte aktuálnost informací u poskytovatelů. Využíváme cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode